Podpořte nás v soutěži Shop Roku. Děkujeme 😍
hlasovat

Chytrá žárovka E27 5W 2700K

výrobce Nordlux #1506970
439
skladem 1 ks

Pro chytrou domácnost

Chytrá žárovka od Nordluxu je vaším pomocníkem k dosažení té správné atmosféry. Je stmívatelná 20-900 lm a díky své teplotě 2700 K vám dokáže zpříjemnit vaši domácnost a vytvořit z ní místo pro běžný den, ale i skvělou relaxaci. Závit E27 vám umožňuje žárovku pohodlně umístit do již stávajících svítidel u vás doma.

Žárovka se snadno ovládá pomocí Nordlux Smart Light bluetooth aplikace, kterou můžete bezplatně stáhnout na Apple Store/Google Play. Kromě toho lze inteligentní žárovku spojit s Nordlux Smart Light Bridge, který rozšiřuje funkce o hlasové ovládání (Google Assistant/Amazon Alexa) nebo třeba plánované vypínání/zapínání chytrých žárovek ve vaší domácnosti.

Chytrá žárovka E27 5W 2700K 1506970
Příkon
5W
Světelný tok
20-650lm
Barevná teplota
2700K
Energetická třída
A++

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství
Slevy %

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno