Lucide Axi

Energetická třída G výrobce Lucide #1692010630
944 Kč 755
skladem 5 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zazařte v koupelně

Svítidlo Axi rozzáří vaši koupelnu raz dva! Elegantní křivky a praktické integrované LED světlo dělají z této nástěnné bodovky skvělého pomocníka. Do koupelny se hodí díky vysokému krytí, dobře ale poslouží také třeba v chodbě. Pořídit si ji můžete v minimlistickém černém provedení.

Záruka na svítidlo 3 roky.

Praktická nástěnná stropní bodovka Axi se hodí díky vysokému krytí do koupelny. Dostupná je v černém provedení. (černá)
Rozměry
⌀13,5cm × 11,5cm × 10cm
Materiál
kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 2x350lm Energetická třída G
Stmívatelné
ne
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.