Lucide Brice

Energetická třída G výrobce Lucide #1281173030
2 699 Kč 2 159
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasová záře

Pokud hledáte kvalitní stropní svítidlo, Brice od Lucide je správná volba. Nadčasový čtvercový design se bude hodit do kuchyně, obývacího pokoje nebo do předsíně. Zabudovaný LED zdroj poskytuje dostatek světla v teplé bílé barvě. Černé svítidlo je vyrobemo z jednoho kusu hliníku, a tak vzhled nekazí žádné spoje. Pro stmívání je nutné dokoupit externí stmívač.

Záruka na svítidlo je 3 roky.

Kvalitní stropní svítidlo Brice v černém čtvercovém provedení. Při zakoupení externího stmívače je možné stmívat. (černá)
Rozměry
30cm × 3,8cm
Materiál
hliník
Vestavěná žárovka
LED3000K, 1727lm Energetická třída G
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.