Lucide Charlize

výrobce Lucide #1035200162
4 875
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mramor a sklo

Nepřehlédnutelná stolní lampička Charlize bude skvostem vašeho domova. Kombinace kvalitního mramorového podstavce v zeleném odstínu a jantarového skla působí retro dojmem, zároveň se hodí i do moderního interiéru. Celý dojem podtrhne mosazný vypínač umístěný přímo na mramorové základně.

Záruka na svítidlo 2 roky.

Stolní lampička Charlize kombinuje jantarové sklo a mramorovou základnu, hodí se do moderního interiéru i do retro domova. (zelená, jantarová)
Rozměry
⌀23cm × 24cm
Materiál
mramor, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.