Lucide Foskal

Energetická třída G výrobce Lucide #1791771230
2 294
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V jednoduchosti je krása

Stylové stropní svítidlo Foskal od Lucide může svítit i u vás doma. Zahnutý disk s LED zdrojem skrytým vespodu vydává dostatek světla a zároveň neslňuje. Čistý a jednoduchý design ve spojením s kvalitou světla je ideálním parťákem do každé domácnosti. Dopřejte si ho v bílé nebo černé variantě.

Záruka na svítidlo je 3 roky.

Jednoduché stropní svítidlo ve tvaru zahnutého disku, Lucide Foskal v černé nebo bílé variantě.  (černá)
Rozměry
⌀34,5cm × 7,3cm
Materiál
kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 900lm Energetická třída G
Stmívatelné
ne
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.