Lucide Gipsy

výrobce Lucide #1354061631
2 051
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Panensky bílé

Elegantní design závěsného svítidla Gipsy v čisté bílé barvě se hodí jak do moderního, tak do rustikálního interiéru. Jemné linie nechají vyniknout okolní prostředí a zároveň ho dokonale osvítí. Skvěle bude fungovat nad jídelním stolem i nad konferenčním stolkem v zavěšení více svítidel. 

Záruka na svítidlo 2 roky.

Jednoduché jemné závěsné svítidlo Gipsy v bílé barvě nechá vyniknout okolní interiér. Zavěste nad konferenční nebo jídelní stůl. (bílá)
Rozměry
⌀16,5cm
Materiál
plast
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.