Lucide Malunga

výrobce Lucide #1214152531
2 294
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Trojúhelníková perforace

Závěsné svítidlo Malunga perfektně rozzáří každý prostor. Bílé kovové stínítko s geometrickou perforací ve tvaru trojúhelníků dodá vašemu interiéru jedinečný nádech. Difuzní rozptýlení světla navodí příjemnou atmosféru a ohromí vás pokaždé, když rozsvítíte.

Záruka na svítidlo 2 roky.

Závěsné svítidlo Malunga od Lucide s trojúhelníkovou perforací v bílém provedení rozzáří kterýkoliv interiér. (bílá)
Rozměry
⌀25cm × 20cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.