Lucide Nuria

Energetická třída výrobce Lucide #1791823630
3 833
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantní dáma

Moderní stropní svítidlo z vysoce kvalitního akrylu, to je Nuria z dílny Lucide. Integrovaný LED zdroj ozáří prostor teplým bílým světlem a díky velké světelnosti bude skvělým pomocníkem v kuchyni, obývacím pokoji nebo chodbě. V důležitých momentech poskytuje velké množství světla, to se dá ale skvěle regulovat díky 3stupňové funkci stmívání. 

Záruka na svítidlo 3 roky.

Moderní stropní svítidlo Nuria v černém provedení s 3stupňovým stmívačem je ideálním pomocníkem do kuchyně nebo obývacího pokoje. (černá)
Rozměry
⌀50cm × 8cm
Materiál
akryl
Vestavěná žárovka
LED2700K, 2880lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.