-20% NA VŠE do 23.6.

Lucide Talowe

Energetická třída G výrobce Lucide #1464004231
9 314 Kč 7 451
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Příchod UFO

Jako UFO, které s sebou přináší světlo do vašeho domova, přichází Talowe od Lucide. Závěsné svítidlo se specifickým tvarem a zavěšením na třech šňůrkách tvoří balanc, který ve svém životě tolik potřebujeme. Bílé světlo je vybaveno zabudovaným LED zdrojem, který díky vysoké svítivosti perfektně ozáří jakýkoliv prostor. Slušet mu to tak bude jak nad kuchyňským ostrůvkem, jídelním stolem, tak v obývacím pokoji. 

Záruka na svítidlo je 2 roky.

Závěsné svítidlo Talowe v bílém provedení se zabudovaným LED zdrojem skvěle osvětlí prostor, hodí se nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. (bílá)
Rozměry
⌀60cm × 11cm
Materiál
hliník
Vestavěná žárovka
LED3000K, 2340lm Energetická třída G
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.