Lucide Tubule

Energetická třída F
výrobce Lucide #1244013530
9 260
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nad jídelní stůl

Moderní lustr Tubule s pěti stínítky je ideálním řešením nad váš jídelní stůl. Pět stínítek se zabudovaným LED zdrojem je připevněno k elegantní stropní základně. Délka kabelu je nastavitelná, a tak ji snadno upravíte tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám. Teplé bílé světlo příjemně posvítí na společné večery s rodinou.

Záruka na svítidlo je 3 roky.

Závěsné svítidlo Tubule s pěti stínítky a zabudovaným LED zdrojem je ideálním řešením nad jídelní stůl. (černá)
Rozměry
10cm
Doporučená žárovka
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Délka kabelu
130cm
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.