Newgarden Buly bezdrátové LUMBL080SSNW
nové

Newgarden Buly bezdrátové

výrobce Newgarden #LUMBL080SSNW
7 841
dostupnost: na dotaz

Měsíční sonáta

Novinku od výrobce Newgarden Buly bezdrátové si jistě zamilujete na první pohled. Světlo tvarem jednoduché, za to velmi nápadité a elegantní. Vyrobeno z odolného a lehkého polyethylenu. Můžete si vybrat některou ze 4 variant dle průměru –⁠ od 40 po 78 cm –⁠ nebo si koupit rovnou celou rodinu. Světlo je díky svému krytí ideální do exteriéru, jistě Vám bude skvělým společníkem při venkovních oslavách na zahradě nebo na terase. Externí stmívač zajišťuje možnost výběru ze tří barevných teplot, zároveň si můžete zvolit některou z více než 120 barev, kterými může svítidlo zářit.

Bezdrátové světlo je snadno přenositelné díky dvěma způsobům nabíjení – po solárním nabíjení bude svítit 2–⁠6 hodin, po nabíjení přes kabel potom 12–⁠36 hodin.

Drobná vada

Podukty s tímto popiskem mají drobnou vadu, ale jsou plně funkční. Může jít o drobnou povrchovou vadu, nesouměrnost nebo jinou drobnou vadu. Jelikož jsou produkty plně funkční, byla by škoda jim nedat šanci rozsvítit třeba právě váš domov. Kompenzaci za drobnou vadu nabízíme v podobě 40% slevy.

Pro úplné nabití je třeba připojit světlo na 4–⁠6 hodin do zdroje.

Newgarden Buly bezdrátové LUMBL080SSNW
Rozměry
35/44/55/69cm
Materiál
plast
Žárovka
LED6000K+RGB, 45lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Newgarden

Další produkty

ukázat vše
Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství
Slevy %

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno