Nordlux Alanis

výrobce Nordlux #2213441003
1 079
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nástěnný desetihran

Minimalistické a elegantní světlo ve tvaru desetihranu, to je novinka Alanis od Nordluxu. Nástěnné světlo vyzařuje aerodynamický a měkký vzhled a tvoří tím specifický designový výraz. Světlo bude vypadat skvěle na stěně ve čtecím koutku nebo v ložnici vedle postele. Můžete si jej dopřát v jednoduché černé barvě.

Nástěnné světlo Alanis ve tvaru desetihranu v designovém provedení v černé barvě. (černá)
Rozměry
8,6cm × 15cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
GU10 max 15W
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.