Vestavné bodové světlo

Alec od Nordluxu je řada vestavných světel, která budou skvělými pomocníky do Vašeho domu. Jemné neoslňující světlo si můžete díky třístupňovému Moodmakeru nastavit dle potřeby – může svítit střed na 100 %, 50 % nebo pouze vnější kroužek, který bude perfektně fungovat jako noční světlo. Světlo je vybaveno funkcí paměť a reset* a můžete si vybrat ze dvou barevných provedení, černé a bílé.

Záruka na LED žárovku 5 let.

*Světlo Alec si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

alec (png)

Vestavná bodovka Alec od Nordluxu s třístupňovým Moodmakerem, světlo s funkcí paměť a reset ve dvou barevných provedení. (černá)
Rozměry
⌀9,5cm × 5,7cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 480lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.