-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Aludra Double Seaside

výrobce Nordlux #2418121261
4 049 Kč 3 239
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Výjimečný zážitek

Světlo Aludra Double od Nordluxu spojuje sochařský design a moderní minimalismus. Všestranné nástěnné světlo vytváří příjemnou atmosféru díky svitu nahoru i dolů a stínovému efektu, který se bude projevovat v okolí. Světlo je vyrobené z velmi odolného materiálu, a tak vydrží nepříznivé podmínky. Můžete si ho zakoupit ve třech barevných provedeních – černém, antracitu a metalické hnědé.

Záruka 10 let na poškození povrchu.

Venkovní nástěnné světlo Aludra Double od Nordluxu v moderním minimalistickém designu. Díky specifickému tvaru vytváří v okolí hru světla a stínu. Vyrobené z odolného materiálu, dostupné ve třech barevných provedeních. (metalická hnědá)
Rozměry
⌀12,4cm × 17,4cm × 33,7cm
Materiál
hliník, plast
Doporučená žárovka
E27 max 2x15W
Designer
Jacob Jensen Design

Související zboží

Jacob Jensen Design
Jacob Jensen Design
Poznejte návrháře světla

Jacob Jensen Design

Pro studio Jacob Jensen Design je typický moderní nadčasový jazyk, který je vizionářským stylem inspirujícím po celém světě. Studio od svého založení v roce 1958 navrhlo více než tisíc produktů a je jednou z nejvíce oceňovaných poradenských společností ve Skandinávii. Umělecký jazyk pracuje se vzdáleností, blízkostí a dotykem. Na dálku designy upoutají, při přiblížení odhalí zajímavé detaily a s dotykem ožívají vzrušující vlastnosti.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.