Nordlux Andor Round

výrobce Nordlux #2218400034
944
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zemní vestavěné světlo

Jednoduché zemní vestavěné svítidlo značky Nordlux Andor Round v provedení z nerezové oceli. Vhodné pro osvětlení cest či chodníčků na vaší zahradě i díky možnosti paralelního zapojení.

Vestavěné zemní světlo Andor Round od Nordluxu v provedení z nerezové oceli s možností paralelního zapojení. (nerezová ocel)
Rozměry
⌀11cm × 14,8cm
Materiál
hliník, ocel
Doporučená žárovka
GU10 max 15W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.