Nordlux Angle

výrobce Nordlux #2220362001
2 159
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V záři reflektorů

Industriální a jednoduchá lampička s klipem Angle od Nordluxu je elegantním a chytrým řešením do čtecího koutku nebo dětského pokoje. Pomocí magnetu můžete snadno nastavit stínítko tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám – otočte, nakloňte, posuňte pro přímé či nepřímé světlo. Pro svou funkčnost jistě naleznete využití v kterékoliv místnosti, na poličku nebo knihovnu. Teď už jen vybrat z černé, světle, či tmavě šedé varianty.

Industriální a jednoduchá lampička s klipem Angle od Nordluxu s možností nastavení stínítka požadovaným směrem pomocí magnetu - v černé, světle, či tmavě šedé variantě.  (světle šedá)
Rozměry
⌀10cm × 12,3cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 15W
Designer
Maria Berntsen

Související zboží

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Poznejte návrháře světla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.