-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Angle

výrobce Nordlux #2220362010
2 159 Kč 1 727
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V záři reflektorů

Industriální a jednoduchá lampička s klipem Angle od Nordluxu je elegantním a chytrým řešením do čtecího koutku nebo dětského pokoje. Pomocí magnetu můžete snadno nastavit stínítko tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám – otočte, nakloňte, posuňte pro přímé či nepřímé světlo. Pro svou funkčnost jistě naleznete využití v kterékoliv místnosti, na poličku nebo knihovnu. Teď už jen vybrat z černé, světle, či tmavě šedé varianty.

Industriální a jednoduchá lampička s klipem Angle od Nordluxu s možností nastavení stínítka požadovaným směrem pomocí magnetu - v černé, světle, či tmavě šedé variantě.  (tmavě šedá)
Rozměry
⌀10cm × 12,3cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 15W
Designer
Maria Berntsen

Související zboží

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Poznejte návrháře světla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.