V záři reflektorů

Industriální a jednoduchá lampička s klipem Angle od Nordluxu je elegantním a chytrým řešením do čtecího koutku nebo dětského pokoje. Pomocí magnetu můžete snadno nastavit stínítko tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám – otočte, nakloňte, posuňte pro přímé či nepřímé světlo. Pro svou funkčnost jistě naleznete využití v kterékoliv místnosti, na poličku nebo knihovnu. Teď už jen vybrat z černé, světle, či tmavě šedé varianty.

Industriální a jednoduchá lampička s klipem Angle od Nordluxu s možností nastavení stínítka požadovaným směrem pomocí magnetu - v černé, světle, či tmavě šedé variantě.  (černá)
Rozměry
⌀10cm × 12,3cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 15W
Designer
Maria Berntsen

Související zboží

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Poznejte návrháře světla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.