Nordlux Asbol

Energetická třída F výrobce Nordlux #84971003
1 889
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Různé tvary světelného paprsku

S nápaditým venkovním svítidlem Asbol od Nordluxu můžete mít každý večer jiný styl osvětlení. U světla ukrytého v elegantním kovovém plášti válcovitého tvaru lze totiž na obou koncích volit ze tří různých šablon. Díky nim budou paprsky pokaždé proudit do prostoru v jiném uskupení. 

Součástí balení jsou 3 různé kroužky, které mění světelný efekt.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Venkovní nástěnné svítidlo Asbol od Nordluxu. Kombinace skla a kovového válcovitého pláště. Výměnná šablona pro různou podobu paprsků (černá)
Rozměry
6,7cm × 9,5cm × 15cm
Doporučená žárovka
Stmívatelné
ne
Barevná teplota
3000K

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.