Nordlux Asti

výrobce Nordlux #2213143014
2 699
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hra světel a stínů

Pozvěte přírodu k sobě domů se zářivou novinkou Asti od Nordluxu. Závěsná lampa s velkým množstvím dřevěných lamel vytváří na okolních stěnách efektivní stínohru. Její intenzitu můžete ovlivnit Vámi zvolenou žárovkou. Celkový dojem ještě pozvednete použitím některé z našich designových žárovek.

Designové závěsné světlo Asti od Nordluxu tvořené z dřevěných lamel, které bude skvěle vypadat v kombinaci s designovou žárovkou. (Průměr: Ø50cm)
Rozměry
⌀30/50cm × 40/25cm
Materiál
dřevo
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.