Síla minimalismu

Útlý severský design se v sérii Clyde snoubí s inovativní technologií a výsledkem je stropní svítidlo, které dokáže dodat dostatek světla do širokého prostoru i díky nastavitelným ramenům. Intenzitu světla je možné přizpůsobit pomocí třístupňovému "moodmakeru", kdy si počtem stisknutí vypínače navolíte, jestli bude stínítko svítit celé, nebo jen jeho části. Svítidlo Clyde 4 se čtyřmi stínítky skvěle osvětlí vaši jídelnu, chodbu nebo obývací pokoj.

Záruka na LED zdroj 5 let.

clyde (jpg)

Stropní světlo Nordlux Clyde 4 v útlém minimalistickém designu s třístupňovým moodmakerem, čtyřmi stínítky a nastavitelnými rameny. (černá)
Rozměry
72cm × 22cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.