-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Coupar

výrobce Nordlux #2218053001
944 Kč 755
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderní lucerna

Série Coupar od dánských designérů Says Who představuje moderní pohled na tradiční lucernu. Venkovní závěsné světlo s čistými liniemi kombinuje klasické vlastnosti s moderním vzhledem. Vroubkovaný povrch skla zajišťuje rozptýlené měkké světlo a tvoří zajímavou hru světel a stínů. Svítidlo můžete získat ve třech barevných variantách.

Pozor! Lampa má ochranu pouze IP33, tudíž nelze použít v otevřeném prostoru a je možné ji používat pouze v zastřešené oblasti, kde nebude na produkt přímo pršet.

Venkovní závěsné světlo Coupar s vroubkovaným povrchem ve třech barevných variantách. (bílá)
Rozměry
⌀13cm × 25cm
Materiál
plast, hliník
Doporučená žárovka
E27 max 25W
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.