Jemná elegance

Nástěnné svítidlo Curtiz od Nordluxu s nádechem elegance bude kvalitním zdrojem světla ve Vašem domě. Minimalistický moderní design světla se bude hodit kamkoliv ho umístíte – hodí se do ložnice, obývacího pokoje i do chodby. Svítí nahoru i dolů a tvoří tak příjemnou atmosféru, kterou můžete regulovat díky třístupňovému stmívači – vypínačem na zdi nastavíte záření na 100 %, 50 % nebo 20 %. Světlo je vybaveno funkcí paměť a reset* a můžete si vybrat ze dvou barevných provedení, bílého či černého.

Záruka na LED žárovku 5 let.

*Světlo Curtiz si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

curtiz (png)

Nástěnné světlo Curtiz od Nordluxu je elegantním a funkčním doplňkem Vašeho domu. Svítí nahoru i dolů a můžete záření regulovat díky třístupňovému stmívači. Vyberte si z černé nebo bílé varianty. (černá)
Rozměry
8,4cm × 7,8cm × 18cm
Materiál
hliník, kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 830lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.