Skládaná jemnost

Originální nástěnná lampička, která je multifunkční a zároveň Vás nadchne svým nadčasovým designem, to je Nordlux Dicte. Lampička poskytne tlumené světlo díky měkké ručně tkané látce, dodá tak Vašemu interiéru útulnost. Na poličku si můžete odložit drobné věci, jako například telefon, ten zároveň i snadno dobijete díky zabudovanému USB vstupu, stejně jako jiná elektronická zařízení. Vyberte si ze dvou barevných provedení – bílé či béžové.

Originální nástěnná lampička Nordlux Dicte s efektem tlumeného světla, s USB vstupem a integrovanou poličkou pro odkládání drobných věcí, dostupná v bílé či béžové barvě. (béžová)
Rozměry
21cm × 24cm × 37cm
Materiál
textil, kov
Doporučená žárovka
E14 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.