Chytrá bodovka

Chytrá vestavná svítidla Don od Nordluxu budou skvělým pomocníkem do Vašeho domu. Díky aplikaci Nordlux Smart Light, kterou si snadno stáhnete do vašeho chytrého telefonu, můžete nastavit barevnou teplotu od studené po teplou bílou nebo si vybrat některou z miliónů barev a docílit tak té správné atmosféry. Vysoké krytí zajišťuje použití světla ve vlhkých prostorech jako je koupelna. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení – černé, bílé a broušeného niklu.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Chytrá vestavná svítidla Don od Nordluxu s možností nastavení barevné teploty od studené po teplou bílou nebo výběru z miliónů barev. Možnost paralelního zapojení, stmívatelné. Ve třech barevných provedeních - černé, bílé a broušeném niklu.  (černá)
Rozměry
⌀8,5cm × 5,4cm
Materiál
plast, kov
Vestavěná žárovka
LED2700-6500K, 420lm Energetická třída G
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.