Nordlux Dorado Smart 1-Kit

Energetická třída G výrobce Nordlux #2015650101
539 Kč 431
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodovka do pokoje i koupelny

Vestavěné svítidlo Dorado od Nordluxu je vhodné do pokoje, kde potřebujete příjemné osvětlení. Zároveň také dobře snáší vlhké prostředí například v koupelně, nebo i venku. Skvělou funkcí je ovládání přes Bluetooth (Nordlux Smart Light), volba světelného toku i teploty barvy.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Vestavěné svítidlo Dorado od Nordlux vyzařuje teple bílé světlo, takže je vhodné například do pokoje, kde potřebujete příjemné osvětlení. Zároveň má i vysoký stupeň IP. (bílá)
Rozměry
⌀8,5cm × 5,4cm
Materiál
plast, kov
Vestavěná žárovka
LED2200-6500K, 280-380lm Energetická třída G
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.