Nordlux Helva Double Basic

Energetická třída F výrobce Nordlux #2015311001
1 754 Kč 1 403
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Severská louč

Prostě jednoduché a stylové koupelnové světlo připomínající louč. Světlo Helva je možné připevnit horizontálně i vertikálně, součástí balení je i držák pro připevnění na skříňku. Zapínání a vypínání světla je nutné ovládat pomocí vypínače na zdi. Svítidlo je dostupné v bílém, černém provedení a v dřevěném dekoru.

Záruka 5 let na LED žárovku.

Koupelnové světlo připomínající moderní severskou louč, to je koupelnové svítidlo Helva. Můžete ho použít horizontálně i vertikálně, dostupné je ve 3 barevných provedeních. (bílá)
Rozměry
42,5cm × 10,5cm × 10,5cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 900lm Energetická třída F
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.