Nordlux IP S13 - 40

Energetická třída E výrobce Nordlux #83061001
1 349 Kč 1 079
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ideální nad zrcadlo

Elegantní úzké svítidlo do koupelny IP S13 - 40 od Nordluxu je velmi designový kousek. Nastavitelným sklon ramene o 90° vám brzy bude připadat jako nepostradatelná vlastnost koupelnového světla. Určitě také oceníte, že stejně jako celá řada IP odolá vlhkosti i stříkající vodě.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Úzké elegantní nástěnné LED svítidlo Nordlux IP S13 - 40 s nastavitelným ramenem o 90° vhodné k osvětlení zrcadla. (bílá)
Rozměry
40,3cm x 9,0cm x 11,8cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 406lm Energetická třída E
Designer
Bønnelycke MDD

Související zboží

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.