Netradiční

Novinka od Nordluxu Ivona 54 boří představy o klasických lustech. Díky inovativnímu modernímu vzezření Vás lustr nadchne, skládá se ze 4 skleněných koulí, které jsou propojeny do komplexního díla. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant světla – černý kov a kouřové sklo tvoří chladný industrální vzhled, oproti tomu opálové sklo v kombinaci s mosazí vytváří elegantní jemný dojem. K černé variantě s kouřovým sklem doporučujeme pořídit některou z našich dekorativních žárovek. 

Info o krytce

 

Černá varianta obsahuje černý kabel, mosazná varianta bílý kabel.

Netradiční lustr tvořený 4 skleněnými koulemi v komplexní celek, to je Nordlux Ivona 54. Vyberte si ze dvou variant – kouřové sklo s černou a opálové sklo s mosazí. (opálové sklo, mosaz)
Rozměry
54,2cm × 54,2cm × 41,5cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 28W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.