-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Justina

výrobce Nordlux #2418071003
1 889 Kč 1 511
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Solární sloupek

Venkovní nástěnné svítidlo Justina se může pochlubit nabíjením na solární energii, k instalaci tak nepotřebujete žádné kabely. Svítidlo se automaticky dobije z 0 na 100 % za 6 hodin. Kulatý design stínítka s velkou světelnou plochou osvítí například vchod do domu, navíc se rozsvítí automatiky při detekci pohybu, a tak vám odpadá šmátrání po vypínači. Vybrat si můžete ze 2 barevných provedení.

Záruka 5 let na LED zdroj.

Solární nástěnné svítidlo Justina vám posvítí na vchod do domu, automaticky se rozsvítí při detekci pohybu, vyberte si ze 2 barev. (černá)
Rozměry
⌀23cm × 28,5cm × 14,5cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 400lm
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.