Jasné a zřetelné

Bønnelycke MDD přichází s novinkou, stropním svítidlem Kaito 2 Pro 30. Snoubí se v něm moderní design a inovace v jednotnou funkční svítící plochu. Tenké stínidlo poskytuje měkké a rozptýlené světlo a díky mosaznému nastavitelnému kloubu ho můžete nasměrovat vámi požadovaným směrem. Skvěle vypadá instalace několika světel, slušet mu to bude například v chodbě. K dostání ve dvou barevných provedeních.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Inovativní stropní svítidlo Kaito 2 Pro 30 s nastavitelným kloubem pro směrování záření ve dvou barevných provedeních. (bílá)
Rozměry
⌀30cm × 11,7cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 1500lm Energetická třída E
Designer
Bønnelycke MDD

Související zboží

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.