Nordlux Kettle 36

Energetická třída E výrobce Nordlux #2018013003
2 969 Kč 2 375
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Světlo nekonečných možností

Jaký typ světla z venkovní lampy Kettle uděláte? Vše záleží na vás a vámi vybraném příslušenství. Světlo můžete zavěsit, položit jen tak na stůl, na zem, terasu, může být světlem na zapichovacím sloupku, může zdobit zahradu na elegantní trojnožce. A hodí se vám více bílá, červená nebo zelená barva?

Součástí balení je provázek k zavěšení.

Kettle nabízí tři úrovně intenzity osvětlení. Vestavěná baterie vydrží při maximální intenzitě až pět hodin, pokud zvolíte méně intenzivní světlo, baterie může vydržet o mnoho déle. Dobijete ji pak jednoduše použitím USB kabelu.

Záruka 5 let na LED žárovku.

kettle (png)

Designové zahradní světlo s univerzálním využitím, které si uděláte podle vámi vybraným příslušenstvím. v nabídce jsou tři barevné kombinace. Bílá, červená a zelená. (černá)
Rozměry
⌀36cm × 30,8cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 450lm Energetická třída E
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.