Nordlux Kurnos 20

výrobce Nordlux #2118061008
2 159 Kč 1 727
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasový design

Nástěnné svítidlo v klasickém, nadčasovém designu, které ozdobí každý kousek Vašeho exteriéru, to je Kurnos 20 od Nordluxu. Bude ideální k příjezdové cestě, ke vchodu do domu či k altánu, díky zaobleným liniím vydává měkké neoslňující světlo, které zajistí jeho funkční využití. Můžete si vybrat ze tří variant, a to pískové, černé či galvanizované oceli.

Záruka 15 let proti korozi na provedení z galvanizované oceli.

Nadčasové venkovní nástěnné svítidlo Kurnos 20 ve třech barevných provedeních. Ideální k příjezdové cestě, ke vchodu do domu, vydává neoslňující světlo pro plně funkční využití. (písková)
Rozměry
25,6cm × 18,5cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.