Nordlux Kurnos 35

výrobce Nordlux #2118071003
2 969
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasový design

Nástěnné svítidlo v klasickém, nadčasovém designu, které ozdobí každý kousek Vašeho exteriéru, to je Kurnos 35 od Nordluxu. Bude ideální k příjezdové cestě, ke vchodu do domu či k altánu, díky zaobleným liniím vydává měkké neoslňující světlo, které zajistí jeho funkční využití. Můžete si vybrat ze tří variant, a to pískové, černé či galvanizované oceli.

Záruka 15 let proti korozi na provedení z galvanizované oceli.

Nadčasové venkovní nástěnné svítidlo Kurnos 35 ve třech barevných provedeních. Ideální k příjezdové cestě, ke vchodu do domu, vydává neoslňující světlo pro plně funkční využití. (černá)
Rozměry
38,6cm × 23,8cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 25W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.