Nordlux Landon 8

Energetická třída F výrobce Nordlux #2110660101
944
skladem >10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

A koupelna září

Svítidla Landon 8 umožňují díky svému vysokému krytí použití ve vlhkých prostorách vašeho domova, například v koupelně. Zde také oceníte možnost stmívání světla ve 3 krocích pomocí vypínače na zdi. Přisazenou bodovku můžete mít v bílém nebo černém provedení.

Záruka na LED žárovku 5 let.

landon (png)

Přisazená bodovka do koupelny Landon 8 s funkcí třístupňového stmívání ve dvou barevných provedeních. (bílá)
Rozměry
⌀12,5cm × 8,2cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 600lm Energetická třída F
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.