Nordlux LED pásek

Energetická třída G výrobce Nordlux #47970000
890
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Samolepící LED pásek

Univerzální LED pásek od Nordluxu využijete všude tam, kde potřebujete tlumené, na provoz a instalaci nenáročné osvětlení. Dostupný v délce 300 cm nebo 500 cm. Bez složitých montáží, v délce 300 cm navíc doplněný ovladačem se stmívačem a ovládáním barevnosti. 

LED pásek 300cm - balení obsahuje stmívač
LED pásek 500cm - nestmívatelná varianta

Záruka 5 let na LED pásek.

Univerzální LED pásek od Nordluxu. Délka 300 nebo 500 cm. Široká škála použití  (Délka: 300cm)
Rozměry
1/0,8cm × 0,7/0,2cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED Energetická třída G
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.