Nordlux LED žárovka Smart Deco Gold Globe 4,7W E27 2200K

Energetická třída G výrobce Nordlux #2170132747
620 Kč 496
skladem 7 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Designová žárovka E27

Designová chytrá LED žárovka pro svítidla se závitem E27 v jantarovém provedení. Chytrým telefonem můžete žárovku stmívat od 10 do 380 lumenů pomocí aplikace Nordlux Smart Light, dokoupit můžete dálkový ovladač a stmívat tak i bez použití telefonu či tabletu.

V případě použití více žárovek je nutné, aby žárovky na sebe viděly a mohly si předávat Bluetooth signál!

Designová chytrá stmívatelná LED žárovka pro svítidla se závitem E27. V jantarovém provedení. (jantarová)
Příkon
4,7W
Světelný tok
380lm
Barevná teplota
2200K
Energetická třída
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.