Nordlux Lilly

výrobce Nordlux #2213575018
2 159
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantní dáma

Velice elegantní a stylová je řada Lilly od Nordluxu. Stolní lampička se skládá ze světlé koule z opálového skla, která se krásně doplňuje s mramorovou základnou ve dvou barevných proevdeních. Nechte proniknout teplé a příjemné světlo do vašeho domova díky této elegantní dámě mezi svítidly.

Stolní lampa z opálového skla s mramorovou minimalistickou základnou - to je Nordlux Lilly. (hnědá)
Rozměry
⌀15cm × 28,5cm
Materiál
mramor
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.