Nordlux Lilt

Energetická třída E výrobce Nordlux #2010603003
3 779
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ostré hrany, řádný svit

Industriální design bez zbytečných příkras, to jsou světla série Lilt. Toto svítidlo se skvěle hodí nad dlouhý jídelní stůl. Po celé své délce má zabudované LED žárovky s funkcí volby intenzity světla, díky níž si navodíte atmosféru přesně podle vašeho přání.

Intenzitu světla je možné přizpůsobit díky třístupňovému moodmakeru.

Info o krytce

 

Záruka na LED zdroj 5 let.

image (jpeg)

Industrialní design bez zbytečných příkras, to jsou světla série Lilt.  (černá)
Rozměry
4,3cm × 10,2cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 2200lm Energetická třída E
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.