-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Linas

výrobce Nordlux #2418291003
1 349 Kč 1 079
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kónické osvětlení

Venkovní nástěnné svítidlo Linas obklopí váš exteriér příjemným měkkým světlem. Stínítko v aerodynamickém kónickém tvaru zajistí rovnoměrné rozložení světla, a tak skvěle poslouží u vchodových dveří.

Venkovní nástěnné svítidlo Linas v aerodynamickém kónickém tvaru skvěle osvětlí vchodové dveře nebo jinou část exteriéru.  (černá)
Rozměry
⌀25,5cm × 28,8cm × 16,4cm
Materiál
hliník, plast
Doporučená žárovka
E27 max 15W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.