Nordlux Linton

výrobce Nordlux #2218273031
2 159
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Odolný přívěsek

Kulatý a elegantní design s odkazem na klasickou lucernu je spojovacím prvkem série Linton od Nordluxu. Vroubkovaný difuzor zajišťuje příjemné a rozptýlené světlo a základna vyrobená z pozinkované oceli je vhodná do drsného počasí severu. Světlu to bude slušet v exteriéru pod pergolou, ale nemusíte se ani bát když zmokne, je voděodolné. Závěsné světlo je dostupné ve dvou barevných provedeních.

Odolné závěsné světlo do exteriéru Linton od Nordluxu poskytuje rozptýlené světlo a je vhodné do drsného počasí, dostupné ve dvou barevných provedeních. (galvanizovaná ocel)
Rozměry
25,4cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 15W
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.