Nordlux Lønstrup 32

výrobce Nordlux #71428031
3 239 Kč 2 591
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasický a jednoduchý

Elegantní zahradní lampa Lønstrup klasického a jednoduchého designu. Je ideální k osvětlení příjezdové cesty, zahrady, vstupu do domu nebo prostoru poštovní schránky. Svítidlo nabízíme v černém a galvanizovaném provedení. Vhodná kombinace s nástěnnými lampami ze stejné řady. 

Záruka 15 let proti korozi na galvanizovaní provedení.

Klasický jednoduchý zahradní sloupek poskytující krásné měkké světlo ve třech barevných provedeních (galvanizovaná ocel)
Rozměry
⌀32cm × 116cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.