Minimalistická elegance

Minimalistická řada Mib 6 je ponořena do severské elegance a má vynikající využití. Posviťte si díky Mib na život. Vrhá dokonalé a přímo směrované světlo. Jednoduché elegantní provedení nastavitelného stínidla ve třech barevných variantách se bude skvěle hodit do vašeho moderně zařízeného interiéru. Osvětlení místnosti snadno sladíte s dalšími světly z řady Mib.

 

Kabel je odpojitelný pouze pokud budete ovládat světlo přes dotykový vypínač. V případě ovládání přes vypínač na zdi, nebude světlo fungovat správně.

Minimalistická nástěnná lampička Mib 6 se severskou elegancí vrhající dokonalé a přímo směrované světlo ve třech barevných provedeních (černá)
Rozměry
⌀6cm × 10cm × 17cm × 20cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
GU10 max 8W
Designer
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.