-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Mib 6

výrobce Nordlux kolekce MIB #61681003
2 159 Kč 1 727
skladem 8 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická elegance

Minimalistická řada Mib 6 je ponořena do severské elegance a má vynikající využití. Posviťte si díky Mib na život. Vrhá dokonalé a přímo směrované světlo. Jednoduché elegantní provedení nastavitelného stínidla ve třech barevných variantách se bude skvěle hodit do vašeho moderně zařízeného interiéru. Osvětlení místnosti snadno sladíte s dalšími světly z řady Mib.

 

Kabel je odpojitelný pouze pokud budete ovládat světlo přes dotykový vypínač. V případě ovládání přes vypínač na zdi, nebude světlo fungovat správně. Pro správnou funkci svítidla doporučujeme nepoužívat se stmívatelnými žárovkami.

Minimalistická nástěnná lampička Mib 6 se severskou elegancí vrhající dokonalé a přímo směrované světlo ve třech barevných provedeních (černá)
Rozměry
⌀6cm × 10cm × 17cm × 20cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 8W
Designer
Bønnelycke MDD

Související zboží

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.