Jednoduchost a elegance

Stojací lampa ze série Molli od výrobce Nordlux je minimalistická a elegantní, bude skvělým doplňkem do Vašeho interiéru. Dvě šikmá stínítka z matného bílého opálového skla v kombinaci s černým kovem tvoří skvělý pár a zajišťuje jemné rozptýlené světlo. Nastavitelná ramena jistě využijete ve čtecím koutku pro namíření na oblíbenou knihu, nebo v tmavém koutu místnosti. Každé stínítko můžete nastvovat zvlášť různými směry.

Minimalistická stojací lampa v kombinaci skla a černého kovu, Nordlux Molli. Šikmá stínítka zajišťují rozptýlené sklo, ramena stínítek jsou navíc nastavitelná, bude se proto hodit ve čtecím koutku. (černá)
Rozměry
25,4cm × 1,5-2m
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.