Nordlux Nexus 2.0

výrobce Nordlux #2020601001
2 699
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Severská jednoduchost a detaily

Nexus je vzrušující série svítidel, ztělesňující severský design. Detaily vypráví příběh světla s bohatým designem, například retro vypínač či elegantní otočný kloub v masivní mosazi. Vám už jen zbývá vybrat, která ze dvou barevných variant nejlépe vynikne ve vašem stylovém interiéru. 

Série Nexus 2.0 přichází s hedvábně matným povrchem svých světel a robustnějším vypínačem v mosazném provedení.

Nordlux Nexus je vzrušující série svítidel ztělesňující severský design. Elegantní lampička s retro detaily. (bílá)
Rozměry
⌀10cm × 19cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 6W
Designer
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Poznejte návrháře světla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.