-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Nico Square

výrobce Nordlux #2218221050
1 079 Kč 863
skladem >10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Designový kousek

Nico Square v elegantním moderním designu je venkovním nástěnným světlem, které se hodí ke každému domu. Hranaté světlo vrhá nahoru i dolů, a tak skvěle osvětluje své okolí a vytváří zajímavý světelný efekt. Výhodou je možnost paralelního zapojení, světlo můžete mít ve třech barevných provedeních.

Nástěnné venkovní světlo Nico Square vrhá světlo nahoru i dolů a umožňuje zapojení paralelního světla, ve třech barevných provedeních. (antracit)
Rozměry
8cm × 23,5cm
Materiál
hliník, sklo
Doporučená žárovka
GU10 max 2x35W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.