Nordlux Nori 39

výrobce Nordlux #2120823003
5 939 Kč 4 751
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Harmonie linií

Nori od Nordluxu je rodina z dílny Bjørn & Balle, která okouzlí svou rozmanitostí a zároveň pospolitostí. Linie, povrchy, tvary jsou harmonické a zajišťují jednoduché designové doplnění Vašeho interiéru. Krásný ořechový prvek s FSC certifikátem skvěle doplňuje chladnou ocel, měď nebo sklo a je charakteristickým prvkem této řady. Na výběr máte ze dvou variant provedení: černé a kartáčované oceli.


Info o krytce

 

FSC certifikace dává zákazníkovi jistotu, že kupuje dřevěný výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů.

Závěsné světlo Nori od Nordluxu s krásným ořechovým prvkem na vršku v jednoduchém designu pro snadné začlenění do interiéru. Dostupné ve 2 variantách provedení. (černá)
Rozměry
22cm
Materiál
kov/sklo
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Designer
Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Poznejte návrháře světla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.