Nordlux Oja IP20 2700K 3-step

Energetická třída E výrobce Nordlux #47276003
1 484
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kruhová jednoduchost

Jednoduché kruhové stropní svítidlo Oja od Nordluxu v ultratenkém provedení je univerzálním osvětlením pro váš domov. Třístupňový stmívač umožňuje volbu množství světla v teplém odstínu bílé jednoduše vypínačem na zdi. Vyberte si, která ze dvou velikostí v černém provedení bude ta pravá pro váš domov.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Jednoduché kruhové svítidlo Oja 42 v ultratenkém provedení s třístupňovým stmívačem ve černém provedení. Vyberte si ze dvou velikostí. (Průměr: Ø29,4cm)
Rozměry
2,3cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 1600/2100lm Energetická třída E
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.