Nordlux Oja Square IP20 3000/4000K

Energetická třída E výrobce Nordlux #2015056155
1 484
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Čtvercové LED světlo

Jednoduché čtvercové stropní svítidlo Oja od Nordluxu nenásilně doplní jakýkoliv prostor. Je vybaveno funkcí Moodmaker, kdy můžete volit mezi teplotou světla 4000K nebo 3000K nebo svit zeslabit na noční svícení. Světlo je vybaveno funkcí paměť a reset*.

*Světlo Oja si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

Verze bílá/chrom obsahuje snímatelný chromový rámeček, takže získáte dvě barevná provedení v jednom produktu.

Záruka 5 let na LED žárovku.

Jednoduché čtvercové stropní svítidlo Oja od Nordluxu vybavené funkcí Moodmaker (bílá, chrom)
Rozměry
29,4cm × 2,3cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED3000/4000K, 1600lm Energetická třída E
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.