Nordlux Omari

Energetická třída F výrobce Nordlux #2112231003
1 484
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobce Nordlux lampička Omari Vás jistě zaujme, a to nejen svým vzhledem. Nástěnné světlo se skládá ze stínítka, které je možné otáčet libovolným směrem. Na lampičce naleznete stmívač, dotykem můžete regulovat záření na 100 %, 50 %, či 10 %. Umístěte lampičku vedle své postele či do čtecího kouktu pro příjemné záření.

Součástí bílého světla je bílý kabel, součástí černého černý kabel, oba jsou odpojitelné. 

Záruka na LED žárovku 5 let.

dim on base (png)

Praktické nástěnné světlo Omari od Nordluxu využijete u vaší postele či ve čtecím koutku. Lampička má nastavitelnou hlavu pro přesné záření a má dotykový stmívač na lampičce pro využití možnosti stmívání. (černá)
Rozměry
7cm × 12cm
Materiál
kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 360lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.